Teine mäng Nõo põhikooli vastu kulges alguses samuti tasavägiselt, kuid teine poolaeg kuulus siiski meie kooli poiste võistkonnale ning vastane alistati 25 : 13. Kolmas mäng eeldatavalt grupi nõrgima võistkonna vastu suudeti samuti pingevabalt võita, tulemusega 20 : 8.

Kolm võitu tagasid esimesena alagrupist edasipääsu 26. veebruaril Kambjas toimuvatele kohamängudele.

Poolfinaalis kohtuti esialgu teise grupi teise koha saaanud Lähte ühisgümnaasiumi poiste võistkonnaga. Mäng kulges algusest peale Alatskivi võistkonna kerges ülekaalus ning mäng võideti 22 : 12. Sten Aas viskas selles mängus parimana 12 punkti. Mängu võit tagas koha finaalis.

Finaalis tuli taas kord vastu astuda Nõo põhikooli võistkonnale, kellega mängiti ka juba alagrupimängudel.

Finaalmäng kulges Alatskivi võistkonnale väga raskelt ja kuidagi ei saadud oma mängu käima. Mängu kolm esimest veerandaega oldi tagaajaja osas, alles viimasel veerandajal suudeti oma kiirem mäng vastasele peale suruda ja tehti muljet avaldav lõpuspurt, mis tõi tulemuseks 35 : 24 mängu võidu ja koos sellega Tartumaa meistritiitli ja võidukarika. Finaalmängu parim punktiviskaja oli jälle Sten Aas, seekord 16 punktiga.

Tartumaa meistrid Juhan Liivi nim Alatskivi Keskkooli võistkonnas olid: Veiko Kook, Sten Aas, Marko Piiri, Henry Knude, Rainer Leben, Daaniel Püss, Robert Treial, Lucas Aas ja Mattias-Sander Järs.