Suurepärast hüppevõimet näitas kõrgushüppes neljanda klassi tüdruk Triinu Lamp tulemusega 1.30, saavutades kolmanda koha. Poiste 6.-7. kl vanuseklassi 60 m jooksus said vastavalt teise ja kolmanda koha Vladimir Rogožin ajaga 8,29 ja Kristo Kõplas 8,37-ga.

Suurepärast vastupidavust näitasid pikematel distantsidel Andree Porila 10.-12. kl noormeeste 1000 m jooksus - aeg 2.59,12 - ja Marjanne Raud 10.-12. kl neidude 600 m jooksus ajaga 2.04,35. Mõlemad saavutasid kolmanda koha. Britt Maiste saavutas 8.-9. kl tüdrukute kuulitõukes tulemusega 9.85 samuti kolmanda koha.

Kõik eespool nimetatud tulemused on õpilaste uued isiklikud rekordid. Kokku aitas Jüri Gümnaasiumi lippu kõrgel hoida 33 õpilast ja enamik neist püstitas ka uusi isiklikke rekordeid. Jüri Gümnaasium saavutas kokkuvõttes Saue ja Kose gümnaasiumi järel tubli kolmanda koha.

Tänusõnad kõigile osalenud võistlejatele, samuti suur tänu lastevanematele, kes julgustasid lapsi võistlema ja toetasid neid kohapeal.