Perekond Kivimäe-Laidro. .

Autiitli "Aasta Suurpere 2012" saanud perekonnale kinkis BIGBANK AS 1000 eurot.

"Žürii otsus langes perekond Kivimäe-Laidro kasuks seetõttu, et tegemist on ühtehoidva ja tegusa perekonnaga, kes paistab silma aktiivse elustiili ja positiivse ellusuhtumise poolest," ütles Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

Pere lapsed on tublid nii koolis kui väljaspool seda. Perekonna vanim laps Marie-Mädli (15) on kiire jooksja ja väga hea õppija, Markus Madis (14) armastab muusikat ja ekstreemsporti, Meeri Marlene (8) on andekas tantsutüdruk, 3-aastane Margaret Miriam on aga tubli lapsehoidja oma väiksemale õele Maarja Mariile (1,3). Lisaks kuulub perekonda ka Bordoo dogi Laion, keda peetakse pere kuuendaks lapseks.

Pereema Merle ja pereisa Margus tegelevad pereäriga, mille kõrvalt käiakse koos reisimas, matkamas ning tehakse koos sporti. "Meie pere armastab seiklusi ning uusi kohti avastada. Koos perega oleme käinud räätsamatkal, kalal, suusatamas, kui ka Lapimaal põhjapõtru vaatamas,“ rääkis pereema Merle Laidro. 

Eesti Lasterikaste Perede Liidu ja BIGBANK ASi poolt välja antav "Aasta Suurpere“ aunimetus omistatakse ühtsuse ja lasterikkuse au sees hoidmise eest töökale ning eeskujulikule Eesti suurperele, kus kasvab vähemalt neli last. Tänavu esitati konkursile 37 kandidaati kõigist Eestimaa paigust.