Foto: erakogu

Oma rännuteedel rõhutab Tanausù rahu olulisust. Tema mission on tuua inimesteni piirideülene rahu. Inimesed tekitavad barjääre ja piire kogukondade ja rahvuste vahele. Kohates oma teekonnal tavalisi inimesi tuletab Tanausù neile meelde inimlikkust ja rahuliku koosolemise olulisust.

Tanausù rahumissioon kasvas välja aastatepikkusest enesessesüüvimisest ja reaktsioonina stressile nii maailmas kui isiklikus elus.

19-aastaselt asus Tanausù Londonisse ja töötas fotograafina enda sõnul pealiskaudses, kuid siiski põnevas moemaailmas. 2012 toimus vaimne ärkamine, mis muutis tema suunda täielikult: endine moefotograaf Tanausù hakkas hindama lihtsust ja keskendus rahu propageerimisele.

Eestis veedab Tanausù mõned päevad Tallinnas. 20. augusti paiku alustab ta matka läbi Eesti ja läheb Rapla, Türi, Võhma, Suure-Jaani, Viljandi ja Karksi-Nuia kaudu Lätti, sealt edasi Leetu. Pika teekonna sihtpunkt on Kreeka.

Inglise ja hispaania keeles rääkiv Tanausù kohtuks ja suhtleks meeleldi rännakul kohalike inimestega. Oma väheseid asju transpordib palverändur väikeses kaasatõmmatavas vankris. Tanausù ei ütle ära võimalikust pakutavast majutusest, kuid kui olukord nõuab, ööbib telgis.

Tanausùl on oma rännakutest ja seiklustest kogunenud palju huvitavaid mälestusi ja jutte. Oma teel kohatud inimestest, nähtud kohtadest ja avastusest postitab ta huvilistele internetipäeviku läbi sotsiaalmeedia (Twitter, Facebook) või Instagramis Pilgrim-ForPeace.