Riisipõld. Foto: STAFF, Reuters/Scanpix

Kui olukord ei parane, tuleb tänavu hakata kartulite asemel riisi kasvatama. Kui suurvesi kõrvale jätta, siis elu on meil suurepärane. Tundub, et ka kogu Eestis on elu nagu lill. Ega siis muidu arutataks üht ja sama teemat, kooseluseadust, kuude viisi, ja arutelul ei paista veel lõppu tulevat.

Kui oleks riigiga midagi lahti, näiteks majandus ei areneks nii nagu vaja, ja oleks veel ka teisi valupunkte, küll siis kooseluseadus lükataks mõneks ajaks kõrvale ja riik viidaks jälle õigele kursile. No ei ole rohkem muresid kui see üks ja ainuke! Hiljuti said Virumaal 500 töötajat tööst priiks ning seegi näitab meie valitsusjuhtide soosivat suhtumist, et inimesed tööga endid ära ei tapaks. Selliseid riigimehi sooviksid paljud riigid.

Hiljuti toimus Luuavarres küsitlus teemal “Mis värvi on armastus?”. Pakuti eri värve, kuid kõige enam siiski lillat.

Vaatasin, et tugitooli hakkas juba ämblikuvõrk tekkima, kuna pole sellel juba pikemat aega istunud, sest seni pole olnud ühtegi suuremat võistlust, mida tasuks vaadata. Selle eest augustis, kui algavad olümpiamängud, ei sikuta mind tugitoolist ükski vägi, ka ISIS jääb selleks armetuks. Ega siis midagi, jään suuri sportlikke lahinguid ootama.