Foto on illustreeriv Foto: Andres Putting

Kui sellise tempoga jätkata, tuleb hakata käeraudu ja vanglaid juurde ehitama. Hea on, et pagulased Eesti poole teel on, sest muidu ei jätkuks varsti enam töökäsi. Veel võib üksikuid kärulükkajaid kaupluste juures näha, kuid kellel vähegi peenem tööots on, hakkab ajusid liigutama. Ajude liigutamine ei tähenda, et soovitakse firmale kasulik olla, vaid mõeldakse, kuidas saaks kiiresti rikastuda. Teada on, et ausa tööga pole see võimalik, ja satutaksegi seadusega pahuksisse. Mis sa teed ära, elu tahab ju elamist.

Toompea härrad on samuti murelikud, kuna on alustatud laiaulatuslikku alkoholivastast kampaaniat. Kardavad, et järsku viiakse nende puhvetist samuti kraadidega vedelik välja. Ega parlament ole mingi tankla, kus keelatakse viinamüük. Proovi siis kaine peaga hakata mõne seaduse kallal pusima. Väike kilk peas, tuleb seadusi robinal nagu paadipõgenikke Itaaliasse. Väike naps tööpostil on igati teretulnud.

Leida rääkis, et Luuavarrele on ilmunud mingi pervert, kes ilusaid naisi pidi passima. Teda on samuti mitu korda see tundmatu isane oma pilguga saatnud. Kui naisukese jutt paika peab, on see kindlasti pervert, sest mõistlik mehepoeg suunaks oma pilgu kindlasti Leidast mööda. Aga mine sa tea, sest maamunal elab igasuguseid väärakaid inimesi.