14. - kokkuvõttes õnnestunud võistlus, ikkagi 3 medalikohta! Järgmisel päeval oli samas Eesti noorte MV I etapp, kus M16 klassis tuli Alvar Ratt 6. ja Karl-Cardo Mere 17. kohale.

Eesti noorte MV II etapp vabatehnika eraldistartides peeti 12. veebruaril Otepääl. Raskel 10 km rajal tegi üllatussõidu Alvar, kes tõusvas tempos suusatades möödus tugevatest konkurentidest ja teenis M16 vanuseklassis hõbemedali. Alvar ise on M14 vanuseklassi poiss - mõtteainet siin jätkub. Viimase tiitlivõistluste medali saime 6 aastat tagasi, selle sai Marko Otsus.

E. ja H. Abeli mälestusvõistlused peeti 26. veebruaril Lähtel, traditsiooniliselt klassikalises stiilis ja valgustatud rajal. Sealtki tuli meile ilusaid karikaid: Alvar Ratt M14 I koht, Robin Möll M12 I, Kirsti Kiisler N12 II, Karl-Cardo Mere M16 II, Erik Kaha M12 7., Aleksandria Mironjuk 5.

Tartu Suusaklubi korraldatava sarja Talv 2012 raames on peetud 2 etappi, sealt on kirjas järgmised kohad: Alvar Ratt I, II; Robin Möll I, Kirsti Kiisler I, II; Erik Kaha III., Karl-Cardo Mere III, 4.; Kasper Lee III, II; Aleksandria Mironjuk 5.; Rando Aigro 10. Võistlejaid auhinnatakse kevadel sarja lõppkokkuvõttes (5 etappi).

Meie suusarühm alustas lumetreeninguid novembri lõpus Otepääl kunstlumerajal, seega on 3 kuud suusatamist läbi. Võistlusperiood jätkub aga täie hooga, n.ö treenimise aega enam polegi, ärajäänud võistlused tuleb ju ka „kuskile panna". 19. veebruaril on Tartu maraton.

Meie valla suusahuvilised saavad treenida Ülenurme Gümnaasiumi staadionil, Tõrvandi kooli juures ja Soinaste külas. Ideaalne koht on Vooremäe. Head libisemist!