Credit24 Rahvaliiga võitjad selguvad sel laupäeval Kiilis


2009. aasta A-tugevusgrupi võitja VK Tefa
2009. aasta A-tugevusgrupi võitja VK TefaFoto: Credit24 Rahvaliiga

Sellel laupäeval, 05. mail 2012 lõpetab Credit24 Rahvaliiga Kiili spordihoones toimuvate finaalmängudega oma kümnenda hooaja.

Credit24 Rahvaliiga projektijuhi Tiit Savasoni sõnul on lõppema hakkava rahvaliiga hooaja finalistide seas palju pikaajaliste traditsioonidega võrkpallivõistkondi, kuid on ka üksikuid uusi tulijaid. „Meeldiv on sel hooajal  näha saartelt pärit võistkondade suurt arvu, kus igas grupis on esindatud üks võistkond. Hiiumaalt pääses finaali üks võistkond ja Saaremaalt koguni kolm tiimi," kommenteeris Savason. „Tore on ka, et sellel aastal pääses finaali Kiili naiskond, kes läbis konkurentsirohke kadalipu ning jõudis finaalturniirile, mis  annab neile kindlasti koduväljaku eelise. Kuna rahvaliiga finaali saavad vaatama tulla kõik soovijad, siis tasub ka teistel tiimidel hoolitseda, et neil väljaku kõrval ka piisavalt ergutajaid oleks," lisas ta.

Credit24 Rahvaliiga kümnenda hooaja finaalturniir toimub 05. mail 2012 Kiili spordikeskuses. Esimesed finaalmängud algavad kell 10.00, võistluspäev lõpeb orienteeruvalt kell 19.00, millele järgneb kell 20.00 algav juubelihõnguline autasustamine.

Credit24 Rahvaliiga 2011/2012 hooaja finaalturniiril osalevad:

Naised A-tugevusgrupp: Ülenurme, Saaremaa, TTÜ Dynamo/Särtsakad, Sparta

Meeste A-tugevusgrupp: Neemeco/Taco Ekspress, VK Tefa, Saaremaa, VK Tõusev

Naised B-tugevusgrupp: Paikuse, Hiiu Teed, Narva SK, Võru vald, Tõistmuudu, Peetri sõbrad, TTÜ/Neemeco, Kiili SK.

Mehed B-tugevusgrupp:  Ahjusepad, KH Energia Konsult, Narva SK, FK Keskus, Sõmeru, Tarvastu, Kaarma, Saue VK.

Käesoleval hooajal võttis Credit24 Rahvaliiga sarjast osa 196 võistkonda, millest naiskondi oli 70. Hooaeg algas 2011. aasta novembris. Credit24 Rahvaliiga finaalturniiri tulemused avaldatakse finaali järgselt nii rahvaliiga Facebooki lehel kui ka võrkpalliuudiste portaalis Volley.ee.