Detsembris ja jaanuaris Juuru Rahvamajas


INGLISE KÕNEKEELE KURSUS KESKTASEMELE alustab taas 9. jaanuaril. Kohtumised toimuvad esmaspäeviti kell 17.00-19.15.

Juhendaja Päivi Aljamaa. Uutel liitujatel palume registreerida rahvamaja telefonidel hiljemalt 29. detsembriks.
● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
Terve hooaja vältel oodatakse uusi huvilisi  SELTSKONNATANTSU KURSUSTELE neljapäeviti kell 18.45-20.15. Juhendaja Aivar Ots.  JOOGAVÕIMLEMISSE neljapäeviti kell 19.00-20.15 Juuru lasteaia saalis. Juhendaja Valli Pärn.
 ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
NÄITEMÄNGULAAGER „Teater, mis see on?" noortele vanuses 13-19. Juuru rahvamajas 2.-6. jaanuarini. Teadmised ja oskused näitlemisest ja lavastamisest. Juhendajad Birgit Itse ja Liis Lusmägi. 6. jaanuari õhtul etendub laagriliste lavastus, mida on oodatud vaatama kõik huvilised. Osalustasu 20 eurot (sisaldab toitlustamist viiel päeval). Eelregistreerimine ja tasu maksmine 21. detsembrini rahvamajas. Registreerida võib ka gümnaasiumi huvijuhile.
 ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
JÕULUVALGUSE PÄEVAD 3. ja 6. detsembril 9. detsembril kell 19.30 VALLA JÕULUPIDU
 ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
13. detsembril kell 19.00 Juuru rahvamaja kaminasaalis MAAILMAPARANDAJATE KLUBI Maailmaparandamine algab muutustest iseendas. Teemaks „Püha ruum" On advendiaeg ning tulekul paljukõneldud 2012, mistõttu võtame ette ruumi puhastuse. Teadmisi ja kogemusi saame nii sisemise kui meid ümbritseva ruumi tarvis. Tolteekide põhjatust varasalvest ammutatud oskusi tulevad jagama kaks noort ja põnevat meest Erki Kaikkonen ja Martin Oagu. Osalustasu 4 eurot või vastavalt võimalustele.
● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
28. detsembril kell 13.00 VALLA VANEMARAHVA JÕULUPUU Üllatuskülaliseks üks avalikkusele tuntud tegelane. Tantsuks mängib Juuru kapell. Kingikotti võta kaasa kingitus 1 euro väärtuses. Osalustasu 2 eurot. Võta kaasa oma söögiriistad: tass, taldrik ja nuga-kahvel (nii otsustasime oma viimasel kokkusaamisel, ettepanek sündis mitte vaesusest, vaid mugavusest). Registreerimine toomapäevani rahvamajja või tel 5330 8260, Aime Põlts. Eakate ühendus „Pihlakobar".
 ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
1. jaanuaril kell 00.30 AASTAVAHETUSPIDU Juuru rahvamajas Võid tulla oma söögi-joogiga