Vanuse poolest oli mängijaid kooliõpilastest pensionärideni. Kuna nii mitmetegi mängijate jaoks oli antud võistlus esimene võrkpallivõistlus nende elus, siis lisaks mänguoskusele oli edu saavutamiseks vajalik ka külm närv. Kõige paremini suutis end realiseerida Niine meeskond, kes ei loovutanud vastastele turniiri jooksul ühtki geimi. Teise koha väärilise ponnistuse tegi E-Service meeskond, kes alistas 2:1 vapralt võidelnud võistkonna M (loe: trükitäht M), kes saavutas kolmanda koha. Neljanda koha võitis Tere Leibur. Kõige suurema koormuse said võistlustel viienda koha saavutanud VK Alla Kahe Meetri Mehed, kellel viiest peetud kohtumisest neli läks kolme geimi peale (mängiti kahe geimi võiduni).