Kohale oli tulnud 47 vallaesindust kokku 850 sportlasega. Kavas olid suusatamine, male, kabe, lauatennis, naiste ja meeste korvpall ja uudsena kiiruisutamine. Viimsi tegi kaasa suusatamises, males ja meeste korvpallis.

Põhialal suusatamises oli konkureerimas 28 valda 310 sportlasega, neist ka 11 Viimsist. Meie suusatajad esinesid hästi, peale esimese päeva eraldistarte oldi 5. kohal, teise päeva teatesõitude järel hõivati kokkuvõttes tubli 6. koht. Kõrgeima koha saavutas M40 klassis Raivo Pärnpuu, läbides 10 km distantsi võiduajaga 23.41,1. Esikümnesse jõudsid veel Katariina Soone (N16 3 km 5. koht ajaga 8.40,6), Elisabeth Pintmann (N16 3 km 8. koht ajaga 8.49,0),Urmo Alling (M40 10 km 5. koht ajaga 24.35,4) ning Manivald Luidre (M50 5 km 10. koht ajaga 14.32,7).

Teisel päeval kavas olnud teatesõitudes saavutas Viimsi naiskond (Elisabeth Pintmann, Mairis Kangro, Katariina Soone) 3x3 km läbides ajaga 27.22,1 kolmeteistkümne naiskonna seas 8. koha. Meeskond koosseisus Eero Antons, Mart Kooser, Manivald Luidre ja Marko Soone saavutasid 4x5 km ajaga 49.46 17 teatemeeskonna seas 6. koha. Viimsi malevõistkond, laudade järjestuses Ain-Valdo Müütnik, Jüri Kuusik, Heike Sander, Luukas Aeg Arbeiter ja Loore Lehtmets tõid peale kaks päeva kestnud malelahinguid koju 8. koha. Suurema koguse punkte said Ain-Valdo Müütnik ja Heike Sander. Punktideta ei jäänud ka meie vapralt võistelnud noored Luukas Aeg ja Loore, kes Heike Sanderi käe all Viimsi Koolis alles malemaailma avastama hakanud.

Viimsi korvpallimehed võitlesid eelvoorust end küll finaalmängudele, ent rohkemaks eriti jaksu ei jätkunud - väikese koosseisuga mängides kaotati järjest esimesed mängud ning võetigi noruspäi kohe kodutee ette, tulemuseks jäi 15.-16. koht.

Kuna talimängude kokkuvõtte tegemisel liidetakse nelja ala eest saadud punktid, meil aga neljas ala - lauatennis - vedas alt ja ei osalenud, saime sel aastal kokku 111,5 punkti, mis andis üldkokkuvõttes 17. koha. Võitjaks tuli 188 punkti kogunud Tartu vald.

Tänan kõiki osalenud viimsilasi!

______________________________________________

Harjumaa omavalitsustöötajate mängud

9. märtsil Anija vallas Voosel said kokku 17 Harjumaa valla sportlikku esindust.

Harjumaa Spordiliit läbiviijana oli ette valmistanud 5 haaravat võistlust, kõik värskes õhus ja lumel. Lumises viievõistluses kogus päeva lõpuks meie võistkond kokku 121 punkti ja sai selle eest 5. koha. Järgmisel aastal samal ajal võõrustab Harjumaa omavalitsustöötajaid Raasiku vald, kes viis Anijalt võidu, kogudes kokku 131 punkti.

Palju õnne toreda tulemuse puhul - Aarne Jõgimaa, Haldo Oravas, Margus Talsi, Raimo Tann, Enno Selirand, Kadi Bruus, Vaike Saretok!