Kultuuri- ja spordiinimeste tänuõhtul jagus tunnustust paljudele


Kultuuri- ja spordiinimeste tänuõhtul jagus tunnustust paljudele
Vändra Teataja

25. jaanuari õhtuks kutsus alevivolikogu eelmise koosseisu kultuuri- ja spordikomisjon Vändra Kultuurimajja tänuõhtule kohalikud tublimad spordi- ja kultuuriinimesed.

Teatrisaali päevakohaselt pidulikuks kujundatud laval astusid üles ansambel Linnutaja, Ave Naano väikesed võimlejad ja Kädi Pärnoja rahvatantsurühmad. Etteasteid ja auhindade jagamise tseremooniat vahendas Lydia Koidula (Helju Ringenberg).

Alevivanem Toomas Sonts andis tänukirjad klubide ja võistkondade heade sportlike saavutuste eest: Reimo Taaramäe - jalgrattaklubi Viko; Karl Pajumäe - maadlusklubi Suure Karu Pojad; Maila Kukk - Vändra Ratsaspordi Klubi; Ranet Lepik - jalgpalliklubi Vändra Vaprus; Toomas Taul - võrkpallimeeskond Vändra Summukas; Valdur Ojala - korvpallimeeskond; Jaan Hansen - MTÜ Vändra Romuring motospordi edendamise eest; Valeri Riippinen - terviseklubi Mispo heade sportlike saavutuste eest; Toivo Tetsmann - Pärnumaa Jahimeeste Liidu Vändra sektsiooni jahilaskjad. Age Raimets - heade saavutuste eest kergejõustikus; Jüri Schuster - malespordi edendamise eest; Mari Nuut - mälumängude heatasemelise korraldamise ja järjepidevuse eest; Ave Naano - rahvaspordi edendamise eest; Terje Õiglane ja aeroobikarühm - rahvaspordi edendamise eest; Kädi Pärnoja - mälumängude heatasemelise ja järjepideva korraldamise ja rahvakultuuri edendamise eest; Imbi Orav ja Hobikoor - rahvakultuuri edendamise eest; Helen Valk ja ansambel Linnutaja - rahvakultuuri edendamise eest; Helju Ringenberg ja näitering - ilusate elamuste eest 3013. aastal.

Tänukiri ,,Alev tänab heade sportlike saavutuste eest" jalgrattaspordis - Mart Anton Vendelin, Gert Kivistik, Ethel Brigita Tigane; maadluses - Sander Silling, Kristjan Madisson, Norbert Aunapuu; ratsaspordis - Ilona Käosaar; kergejõustikus - Jan Õiglane; jalgpalliklubi Vändra Vaprus naiskond; jalgrattaklubi VIKO trekisõidu meeskond - Karl Anton Vendelin, Mart Anton Vendelin, Janar Juss, Gert Kivistik.

Aasta 2013 kõige tublimatele tegijatele (fotol) andis alevivanem üle väärikad graniidist valmistatud graveeringuga meened.

Kultuurimaja väikeses saalis jätkus tänuõhtu peolaudades koos kaunite-maitsvate tortide ja tantsumuusikaga hoogsalt südaööni.

Terje Õiglase sõnul tuli sellise ettevõtmise mõte rahva hulgast, sest kunagi on taolisi üritusi korraldatud. ,,Kultuurikomisjoni esimees Kristjan Vaino koos teiste komisjoni liikmetega oli ideega igati päri ja hakkasimegi organiseerima.

Tänuõhtu oli meie esimene katsetus ja järgmisel aastal tahaksime kindlasti jälle korraldada. Inimesed vajavad tunnustust. See innustab ja tõestab, et sind on kellelegi vaja, et sa oled olemas ja teed õiget asja. Mis meie elu siis kohapeal veel üleval ja elusana hoiab, kui mitte kultuur ja sport. Loodan väga, et järgmisel aastal saaksime seda teha koos vallaga. Vahet on väga raske teha, sest me oleme kõik omavahel nii seotud."