Tänavasõiduautodele toimunud ralli oli Pärnumaal kolmandaks rahvaralliks, esimene sõideti 2003. aastal kruusarallina. Kell 10 Sauga alevikust alanud ca 25 kiiruskatse kilomeetriga rallit alustas 80 meeskonda. Eelmisel aastal oli startinute hulk 68. Ralli katkestas 13 meeskonda. Kiiruskatsed toimusid Uulus, Audrus, Seljal, Suigus ja Libatses. Kiiruskatsed läbiti karussellsüsteemis kahel korral.

Pärnumaa Rahvaralli võitsid Jaan Tammor/ Martin Vihmann, teise koha saavutasid Aiko Aigro/Marko Koosa. Kolmanda kohaga lõpetasid ralli karikasarja liidrid ja eelmise aasta Pärnumaa Rahvaralli võitjad Rain Rannala/Simmo Nestor. Esikolmik sõitis Mitsubishi Lancer Evolution tüüpi autodega. Samas klassis Toyota Celical sõitnud Vändra võidusõitjad Aivo Mängel koos kaardilugeja Karol Pertiga lõpetasid omas masinaklassis 11. kohal.

2 wd suurte klassis tegid rahvarallis debüüdi BMW 325 sõitnud Pärnu-Jaagupi võidusõitjad Robert Peetson ja Mikk Ott, saavutades omas klassis väga tubli 6. koha, absoluudi 22. koha.

2 wd väikeste klassis sõitis kaasa viis Pärnumaaga seotud meeskonda, kusjuures kõik võistlesid Honda Civicutel. Alla 1,6 liitrise töömahuga autode arvestuses saavutas võidu Karel Tölp koos kaardilugeja Priit Guljajeviga, olles absoluudi 8. kohal. Vändra võidusõitja Steven Põder koos kaardilugeja Kristjan Tarjaniga saavutasid 7. koha, Kristjan H e a m ä e / K r i s t j a n Laanemaa 8. koha, Janar Tammai/Viljar Tammai 9. koha ja Margus Tammai/ Silja Tammai 15. koha.

SU klassis, ehk Soviet Union, saavutasid Volgaga sõitnud Alo Põder/Ranno Randmaa 5. koha ja naiste klassis võitsid rahvaralli debüüdi teinud Monika Tamm/Reili Arumäe 3. koha.

Pärnumaa Rahvaralli võitis Pärnumaalt pärit Jaan Tammor koos kaardilugeja Martin Vihmanniga.

Korraldajate poolt tänan ralli õnnestumiseks kõige suurema töö ära teinud Halinga OÜ-d, Selja OÜ-d, Uulu Mõis OÜ-d, Urusalu OÜ-d ja Valdur Liivranda. Ilma teie abita ei oleks olnud võimalik sellist võistlusrada kokku panna.

Võistlustrass kulges suures ulatuses eramaadesse jäävatel teedel ja platsidel, seetõttu suur tänu maaomanikele ja omavalitsustele.

Oma õla panid võistlustele alla tööriiete müügiga tegelev Kinbass OÜ, transpordiga tegelev OÜ Suigu Veod, ehitusega tegelev Ronella OÜ, heakorra ning kasvumuldade müügiga tegelev Matogard OÜ, majutusega tegelev Klaara-Manni Puhkemaja, palkmajade tootja GG-Group OÜ, busside rendiga tegelev Remit Auto OÜ, Seat autosid müüvad MDM Auto ja Top Auto, rehvimüügiga tegelev Uulu Rehv OÜ, metsanduse ja transpordiga tegelev Gererio OÜ, lisaks veel Japs M.V.M, Pub Conzenhof, Volvo Estonia OÜ, Nurme Teedeehitus OÜ, Arboris OÜ, Uulu Mõis OÜ, Selodiin OÜ, Are Vallavalitsus, Tori Vallavalitsus, Halinga Vallavalitsus ja Tahkuranna Vallavalitsus.

Väga suur tänu toetajatele ja raja ehitajatele, ilma Teie panuseta seda võistlust toimunud ei oleks!