Üldlaulupeole viivad Paidest tasuta bussid


Üldlaulupeole viivad Paidest tasuta bussid
Foto: Tanel Meos

Selleaastasele üldlaulupeole Tallinnas saab Paidest sõita tasuta bussiga. Laulupeo eribuss viib soovijad õigeaegselt kohale ning toob pärast pidu Paidesse tagasi.

Paide linnapea Alo Aasma peab laulupidudel osalemist väga oluliseks, mistõttu linn soovijatele selle võimaluse ka annab. "Teame ju, et laulupidudel käib väga palju rahvast ning sinna tulemine või peolt lahkumine on alati suureks katsumuseks. Laulupeo eribuss on mugavaks võimaluseks nii peol esinevate laste vanematele ja vanavanematele kui ka kõikidele teistele linlastele, kel näiteks puudub oma transport, saamaks võimaluse Eesti kõige olulisemast kultuurisündmusest osa saada. Kuna meie linnast osaleb peol sadu lauljaid, siis ulatabki linn abikäe, elamaks kaasa meie parimate poegade ja tütarde esinemisele."

Tasuta bussid väljuvad 06. juulil Paide kultuurikeskuse parklast. Kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik eelregistreerimine.

Koha laulupeo eribussi saab broneerida selle nädala jooksul telefonil 38 38 604 või e-posti aadressil: ulvi.vurmer@paide.ee või paide@paide.ee

Kui bussipileti eest maksma ei pea, siis laulupeopileti peab igaüks ise soetama, kas ostma eelmüügist või kohapealt.