Noored korraldavad loomade varjupaiga heaks kontserdi

 (1)
Noored korraldavad loomade varjupaiga heaks kontserdi
Foto: Hendrik Osula

Noored korraldavad Pärnu kontserdimajas heategevusliku kontserdi, mille kogu tulu läheb Pärnu loomade varjupaigale koertemaja ehituseks.

9. mail toimuval kontserdil esinevad Põhja-Tallinn, Rosanna Lints, Artjom Savitski ja Pärnu kohalik tantsugrupp JJ-street. Õhtut tuleb juhtima Renxx (Rene Riismaa). Kõik esinejad olid koerte heaks nõus tasuta esinema.

Käesolev projekt on algatatud Eesti Energia noorte ettevõtlikuse arenguprogrammi Entrum raames. ENTRUM on meelelahutus- ja koolitussündmuste sari, mis koosneb sessioonidest, ettevõtete külastustest, esseekonkursist ja noorteprojektide konkursist „Olen ettevõtlik!“.

"Projekt on algatatud selleks, et muuta ühiskonda paremaks, aidates loomi, kes ei ole süüdi selles, et peremees neist ei hooli. Samas saame ka teadvustada inimesi antud probleemist," teatas Madis Koit.

Projekti eesvedajateks on Madis Koit Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumist ja Laura Luht Pärnu Hansagümnaasiumist. Veel kuuluvad meeskonda Kerli-Josefin Järvoja Pärnu Vanalinna Põhikoolist ja Keidi Põder ning Gerda Ustimenko Viljandi Carl Robert Jakobsoni Gümnaasiumist. Meeskonna mentoriks on Margit Suhhostavets.

Kontserdi piletid on müügis Pärnu kontserdimaja kodulehel ja piletimaailma müügipunktides. Iga pileti ostuga kontserdile toetatakse loomade varjupaika, sest kogu piletite tulu läheb neile uue koertemaja ehituseks.