SUUR GALERII ja INTERVJUU | Sajanäoline Saaremäe ehk Hamletist homodeni, Rail Balticust Rakvere teatrini, Kaitseliidust kaksikuteni

 (1)
Üllar Saaremäe
Üllar SaaremäeFoto: Anni Õnneleid

Maalehele pika intervjuu andnud luulelembist punkpeo isa Üllar Saaremäe on aasta jooksul ellu kutsunud üldluulepeo, asutanud teatri Neerutisse, läinud Kadrina vallavolikokku ja Kaitseliitu ning ootab nüüd kaksikute tütarde sündi.


"Püüan maailma paremaks teha just oma sõprade jaoks. Kui sinus kaob ära tahtmine maailma paremaks teha, siis pole enam üldse mõtet elada!"

Nii rääkis Üllar Saaremäe Maalehele pikas intervjuus, kus teemadeks nii punk, kui luule, Neeruti ja Rakvere teatrid, tselluloositehas, viimane võmm Mikk Kotkas, Rail Baltic, Isamaasse ja Kaitseliitu astumine.

Lugu pealkirjaga "Üllar Saaremäe kavatseb astuda Isamaasse, õlitab püssi ja ootab kaksikuid" saab lugeda siit.

Galeriis toome välja Saaremäe sada nägu (tegelikult küll 53) nii teatrist kui seltskonnast, aga ka nii punklaulupeolt kui üldluulepeolt.

Seotud lood:

Täname Rakvere teatrit fotode eest, mille autoreiks on Gabriela Liivamägi, Priit Grepp, Toomas Tuul, Danel Rinaldo, Siim Vahur, Alan Proosa, Lauri Kulpsoo, Teet Suur, Toomas Tuul.

Lähiaja tööde tegemiste kohta kostis aga Saaremäe järgmist: "Lähen Vene teatrisse lavastama Kivirähki „Eesti matust” Oi, sellest tuleb lahe tükk! Ja siis Vanemuises Eugene O´Neilli „Pikk päevatee kaob öösse” kui iiri näitemängudele aluse panija."