.

Juba aastaid on räägitud maheviljelusest ning sellega seoses on tekkinud palju müüte, mida aitab ümber lükata ja selgust tuua Räpina aianduskooli õpetaja Tairi Albert. Oma loos selgitab ta, et maheviljelus on väga lihtne ja loomulik maaharimisviis, kus kasutatakse ära looduses toimivaid seaduspärasid ning tehakse seda kõike teadmises, et maasse peab austusega suhtuma ja selle viljakuse eest hoolitsema.

Kui teil on aga kava hakata oma aeda trendikamaks kujundama, siis teadke, et maailmas on väga populaarseks saanud teemaaiad mingi raamatu või linateose ainetel. Kas ja kuidas selle suunaga kaasa minna, selgitab aednik Kadi Tuul.
.

Kuidas õiteilu ja värve oma aeda tuua lausa terveks aastaringiks, saab lugeda Tallinna Botaanikaaia aednike Jaan Mettiku ja Anu Kauri artiklist. Paljudest ilupõõsastest pole siinmail suurt kuuldudki, kuid kasvatamist väärivad need küll.

Lisaks sellele saab aastaraamatust teavet orgaaniliste väetiste kasutamisest, uudsetest suvelilledest, nutikamaks muutunud aiatööriistadest ning uuematest toalilletrendidest.

Nagu ikka, leidub kalendris piisavalt ruumi isiklike märkmete tegemiseks nii ilma, aiapidamise kui isikliku tervise kohta. Ning ka Thunide külvikalender ja täielik astronoomiline kalender koos tähtpäevade ja pühadega on oma kindlal kohal, et saaksite kursis olla sobiva istutusaja ja muu tähtsa teabega.