Sari “Eestile elatud elud” koondab läbi elulooraamatute, päevikute, kirjavahetuste ning mälestuste endasse 30 teost eestlastest, kes on teinud meie maa ja rahva suureks.

Eestis trükitud kõvakaaneliste soliidsete köidetena ilmuv väärikas raamatukollektsioon on pühendus ja austusavaldus kõigile neile, kellele Eestimaal on oma südames vankumatu koht või keda huvitab ühe pisikese ning andeka riigi suureks saamise lugu.

40 000-lises tiraažis trükitav sarja esimene, Kulle Raigi kirjutatud raamat “Vikerkaare värvid. Lennart Meri elu sõprade pilgu läbi” jõuab poodidesse 4. mail ning on müügil koos Maalehega vaid nädal aega nagu kõik teised sarja raamatud.

Avateos maksab 0,99 eurot. Edasi on iga raamatu hinnaks 5,99 eurot. Maalehe tellijad saavad Lennart Meri raamatu endale tasuta, kui saadavad lähinädalatel meile selleks sooviavalduse.

31. mai on viimane päev kogu raamatusarja tellimiseks ja esimese paki eest tasumiseks.

Tellimise ja raamatusarjaga seotud küsimuste ning hindade kohta saate infot veebist aadressil raamatud.maaleht.ee, e-posti aadressil klienditugi@ekspressmeedia.ee või telefonil 680 4444.