Foto: Joosep Soorsk, City Motors

Laululembeline proua Kaldoja, kes käinud pea kõikidel kodukandis toimunud „Laulge kaasa“ ja „Lauluga maale“ salvestustel, täitis võidu toonud loosikupongi 1. juunil Väike-Maarjas. Igapäevaselt Kirde Kaitseringkonnas köögitöölise ametit pidav Kaldoja oli autost kuuldes väga üllatunud ja ütles, et pole kunagi elus midagi võitnud, ainult paar korda Bingo Loto nurkade mängus.

Ta täitis kupongi osalemaks salvestuse lõpus uue mobiiltelefoni ja kõnepaketi loosimises. Mobiiltelefon jäi küll saamata, kuid loosikupong rändas koos saatemeeskonnaga Võrru. Kuperjanovi jalaväepataljonis toimunud hooaja viimasel salvestusel tõmbasid saatejuht Jüri Aarma ja külalisesineja Karl-Erik Taukar kõigi suve jooksul kogutud kupongide seast välja peavõidud – Maalehe aastatellimuse ja sõiduauto Dacia Dusteri kasutusõiguse. Proua Kaldoja, kes oli ka ise plaaninud ajateenijatega kaasa laulma sõita, pidi küll viimasel hetkel loobuma, kuid kuulis võidust telefonis.

Juba järgmisel nädalavahetusel plaanib pere autoga noorema tütre pulma sõita. Maaleht soovib Ülle Kaldojale nael kummi!

„Lauluga maale“ viimast salvestust saab ETV ekraanil näha juba sel laupäeval, 17. augustil kell 19.30. Saade on kindlasti üks omanäolisemaid, sest Eesti kaitseväe territooriumitel pole varem midagi sellist korraldatud.