Tuleval kevadel võtavad Maalehe reisisellid suuna Türki, et tutvuda riigi suurimate vaatamisväärsuste ja kultuuriga. Kutsume sellele põnevale teekonnale kaasa ka teid, et üheksa päeva jooksul nautida üheskoos kõike, mis selle riigil pakkuda on.

Maaleht

Märtsi lõpus ja aprilli alguses on kõigil reisihuvilistel võimalus sõita Maalehe ja Go Traveliga Lähis-Itta avastama muinasjutulist Jordaaniat. See on riik, mis asub valdavalt kõrbes, ometi on seal mitmekesine loodus. Samuti saab oma jalaga kõndida Piibli radadel.

Marju Reitsak

Tartu Ülikooli Kliinikumis alustas 1. aprillil tööd geneetika ja personaalmeditsiini kliinik, kus tegeletakse pärilike haiguste diagnostika ja raviga. Kliinikus on kasutusel moodsaid geenidiagnostika meetodeid ning fookus on pärilike haiguste ennetamisel ja nende võimalikult varajasel avastamisel.

Liis Seljamaa

Kõige olulisem taim meie katsepõllul saab olema kartul — kavatseme selle alla panna vähemalt poole kasvupinnast. Sestap oleks tarvis umbes 100 kg seemnekartulit ja mitte lihtsalt igasugust, meil on kindlad soovid.

Marju Reitsak

Kodune köögiviljakasvatus on viimastel aastatel taas moodi tulnud. „Sel kevadel panevad küll kõik, kel võimalik, mõne seemne mulda, nii otsustasime meiegi kaasa lüüa!” ütleb Maalehe peatoimetaja Hindrek Riikoja.

Marju Reitsak