Rhodos. Foto: Aive Mõttus

Maalehe ajakirjanik Bianca Mikovotš tutvustas kogu seltskonnale hakatuseks tänavust kolme reisivõitjat ning andis teada, et ka tuleval aastal loositakse kõigi Maalehe tellijate vahel välja kaheksa tasuta reisi.

Seejärel maailisid Germalo giid Triinu Borga ja reisisaatja Kaili Kuulmata Islandist ja Maderiast sõnadega nii ilusaid pilte, et paljud reisilised jäid mõtlikuks ega suutnud kohemaid otsustada, kas valida põhja- või lõunamaine eksootika.

"Ma teen kõik endast oleneva, et teiega sõidaksid mõlemale reisile väga toredad Maalehe ajakirjanikud," lubas Bianca.

Ning otse loomulikult püüavad Maaleht ja Germalo üheskoos pakkuda reisilistele tavapärasest erinevat programmi. Kindlasti toimub ka piknik, milleta ei möödu ükski Maalehe reis.


MAALEHE REISID 2016: broneerimine on alanud

Island juulis, esialgne hind 1096 eurot. Hinnas sisalduvad muu hulgas mugav otselend Tallinnast (ainus selline võimalus Eestist) ning kolm suuremat tasulist ekskursiooni, mida tavaliselt pakutakse eritasu eest.

Madeira oktoobris, esialgne soodushind 979 eurot.

Broneerimiseks helistage Maalehe sekretariaati telefonil 66 13 300 või saatke e-kiri reis@maaleht.ee. Kui broneerite reisi Germalo reisibüroo kaudu, on vaja kindlasti öelda märksõna „Maaleht“.