V Maalehe maadlusturniiri kehaliste katsete tulemused


V Maalehe maadlusturniiri kehaliste katsete tulemused
Foto: Bianca Mikovitš

V Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses. Kehaliste katsete tulemused, esimene päev.

Tüdrukud

33 kg  
1Külly JõgiTulevik
2Jonete VisnapuuV-Maarja RSK
37 kg  
1Kristina RõnkevitsSK Tapa
2Polina SahnoSK Tapa
3Tiia-Triin TomsonSK Leo
4Marion KöhlerAberg
5Nikola Ance SalminaCSK Ferrum
44 kg  
1Sirli KondJMM
52 kg  
1Viktoria VessoEMÜ SK
2Kelly JõgiTulevik
3Jelisaveta TšuvpiloSK Tapa
4Evija CicaCSK Ferrum
5Shiedze GrinbergaCSK Ferrum
abs.  
1Jane KaurovTulevik
2Marili MaasenJ. Kotkase SK
3Anette TraksTÜ ASK
4Heleri MetsJMM
5Greete SassJ. Kotkase SK
6Jene KaurovTulevik
7Kristi JõgiJMM

Poisid

Loe veel

32 kg  
1Martin PõldKuldkaru
2Robert MhitarjanAberg
3Karmo MõtusLapiti
4Robin LumilaAberg
5Maksim ŠembelKuldkaru
6Romanis SiimanV-Maarja
7Alans TreijsCSK Ferrum
8Markko PohlakJMM
9Egert AstPõltsamaa
10Brent BürklandJMM
11Richards PetaksCSK Ferrum
12Kristjan JaagoV-Maarja
13Jan SiimJMM
14Girts JakovlevsCSK Ferrum
15Sander HelmerandPõltsamaa
16Rudolfs JavaldsCSK Ferrum
35 kg  
1Hanno KäärikLapiti
2Kirill SkillerKuldkaru
3Arturs TinussCSK Ferrum
4Alvis JakovlevsCSK Ferrum
5Peeter PragiLapiti
6Janar UrbJMM
38 kg  
1Oleg TšabanAberg
2Raimond UiboSK Leo
3Elmar BraksJMM
4Kevin SuurTulevik
5Penno PallPõltsamaa
6Richards - Tasuja AvaldsEMÜ SK
7Ralfs LukinsCSK Ferrum
8Rainers LukinsCSK Ferrum
42 kg  
1Helar OkasJMM
2Holger TootsV-Maarja
3Steven VaiguSK Rakvere
4Toms Richards KrievinshCSK Ferrum
5Edgars JuriksonsCSK Ferrum
46 kg  
4Oliver PohlakJMM
1Villem JamnesTulevik
2Silver RumpPõltsamaa
3Janno UusmaaJMM
50 kg  
1Kevin ErvaldTulevik
2Andris PentV-Maarja
3Erko LilletaiJMM
4Kert - Kermo JairJMM
54 kg  
1Marek KüttPõltsamaa
2Kristjan OrionPõltsamaa
58 kg  
1Kaimo AljasPõltsamaa
2Mario KuokkanenSK Rakvere
3Kristjan RootsPõltsamaa
4Markus KriisküttLapiti
5Sten LehterJMM
63 kg  
1Erik BeckerTulevik
2Marek LeotootsJ.Kotkase SK
3Erik ReinbokKuldkaru
4Jako KivimägiPõltsamaa
5sander ReemetsEMÜ SK
6Rudolf PragiLapiti
7Andri MatrovJMM
69 kg  
1Randel UiboSK Leo
2Kuldar KangurV-Maarja RSK
3Kristen LõokeJMM
4Neiro VilloSK Rakvere
5Gert AversonV-Maarja RSK
6Kevin AasTulevik
7Deivid VõsarPõltsamaa
8Adrian MatsoSakura
76 kg  
1Georgi JasnovTulevik
2Mario SildPõltsamaa
3Taavi TaimJMM
4Georg KovzarovAberg
5Keijo OrgveeJMM
85 kg  
1Janar KulpJMM
2Fred SaarJMM
3Sander SaksPõltsamaa
4Roland LaipaikJ.Kotkase SK
5Andre HelmerandPõltsamaa
abs.  
1Villu MaasikTulevik
2Mart OmannJMM
3Karl KungusLapiti
4Oliver ValdreSakura