VII Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistluste tulemused vabamaadluses


Maalehe 7. maadlusturniiril Koerus.
SA Koeru Maaspordikeskuses toimus Koeru KK-s Maalehe 7. maadlusturniir.Foto: Raivo Tasso
Tüdrukud
33 kg
1Mirelle JuninenSK Leo
2Rapiiat ChopolajevaV-Maarja
44 kg
1Maarja PlaserKorrus 3
2Tiia - Triin TomsonSK Leo
3Jonete VisnapuuV-Maarja
52 kg
1Nele TruberKorrus 3
2Polina SahnoSK Tapa
3Külly JõgiTulevik
3Olga MartšinskajaKuldkaru
5Eiris ŠarapovaJMM
5Marite LillepaJMM
7Nikola Ance SalminaCSK Ferrum
8Abigail TikerpaluKorrus 3
abs.
1Viktoria VessoEMÜ SK
2Erika TreimanSK Rakvere
3Greeta StaalSK Tapa
3Marta PajulaSK Tapa
5Ragne KuurmaaJMM
5Hele TammMartna
7Karoliine MaalinnSK Leo
8Greete Sass

Loe veel

Poisid
32 kg.38 kg
1Juhan KristjuhanAberg
2Rainer PlaserKorrus 31Karmo MõttusLapiti
3Timo ArusaarJMM2Vjatseslav SaulitsKuldkaru
3Patrick NoolKorrus 33Robin LumilaAberg
5Alar MüganenJMM3Robert MhitarjanAberg
5Joel VisnapuuV-Maarja5Karl LehisJMM
7Nikita MuradovKorrus 35Oliver KoitmäeJMM
8Karel KuurmaaJMM7Kristjan JaagoV-Maarja
9Jan SiimJMM8Oleg KohnovitšSK Delta
10Pent Matti MetsPõltsamaa
11Rene TaltsTulevik42 kg
12Janar LipsTulevik
13Cristofer NagelJMM1Raimond UiboSK Leo
14Robi KristjuhanKorrus 32Hanno KäärikLapiti
3Kaur Mihkel ToomseJ.Kotkse SK
35 kg3Rainers LukinsCSK Ferrum
5Virgo SuunJMM
5Maksim DzjubenkoKuldkaru
1Tristan AleksandrovTulevik6Jaanus SaarSK Leo
2Nikita ShirokovKuldkaru
3Marko PohlakJMM
3Nikolai TarassovKuldkaru
5Ingars PolisCSK Ferrum
5Mikk MartseppJMM.
7Georg LumilaAberg
8Kristjan MännikJMM
46 kg76 kg
1Kirill SkillerKuldkaru1Valdi JalastJMM
2Ragnar KuurmaaJMM2Mikk SikkarV-Maarja
3Kristjan Markko AruvaldAberg3Kaidar LiivaJ.Kotkase SK
4Ronald Hoss RückenbergJMM4Ats PajulaSK Tapa
.5Andri MatrovJMM
50 kg
85 kg
1Oleg TšabanAberg1Kevin AasTulevik
2Penno PallPõltsamaa2Georg KovzarovAberg
3Helar OkasJMM3Rudolf PragiLapiti
3Aleksei SaulitsKuldkaru3Keijo OrgveeJMM
5Kaupo KruusimäeTulevik5Artur RakitinSK Delta
5Kevin Rainer SuuderTulevik6Oleg SergejevSK Rakvere
7Remo OjasteV-Maarja
8Peeter PragiLapiti
9Tom Richards KrieviušCSK Ferrumabs
10Ranar NõupuuAberg
1Cristopher ÕunJ.Kotkase SK
58 kg
54 kg
1Jüri KallasteTulevik
2Ralf MilhertsCSK Ferrum1Janno UusmaaJMM
3Robyn PaulbergSK Leo2Elmar BraksJMM
4Matti Matias SivulaEMÜ SK3Jesper MännilaanJMM
5Stefan BorissovSK Leo
63 kg
1Kristjan LustusTulevik
2Deniss DerdessovKuldkaru
3Eigo AllmereJMM
3Kevin KreedemannTulevik
5Rasmus JalastJMM
6Rain SaarSK Leo
69 kg
1Jako KivimägiPõltsamaa
2Andris PentV-Maarja
3Markus KriisküttLapiti
3Romel SeemannV-Maarja
5Daniil AndrejevSK Delta
5Peep Priidik JalasJMM
7Erko LilletaiJMM
8Rainer KuusikSK Rebane