FOTOD: Maalehe reisisellid said Tallinnas kokku


Maalehe reisiklubi kokkutulek
Maalehe peatoimetaja Aivar Viidkk reisimuljeid jagamas. Foto: Ilmar Saabas

Märtsikuu kolmandal pühapäeval sai Tallinnas Kaval- Antsu Talu nimelises restoranis kokku Maalehe reisisõprade klubi, keda tervitasid Maalehe ja reisibüroo Germalo Reiside esindajad. Kokkusaamisel meenutati eelmisi reise, tutvustati uusi ning toimus ka õnneloos.

Maalehe reisisõprade kokkusaamisele oli tulnud arvukalt nii vanu tuttavaid nägusid kui ka uusi reisihuvilisi. Eelmisel aastal toimunud Gruusia reisi meenutas vahva pildiseeriaga Ervin Org, osalejate palvel rääkis Baskimaa reisi värvikamatest seikadest ka Germalo giid Triinu Borga.

Ees ootavad Itaalia ja Bulgaaria-Makedoonia

Lisaks reisimälestusele tutvustasid Germalo esindajad ka eesseisvaid reise. Tänavused Maalehe reisid viivad soovijad augusti lõpus Bulgaaria-Makedoonia ringreisile ning septembri alguses imelisse Lõuna-Itaaliasse.

Maalehe reisid
Maalehe reiside kohta saab infot ja sõitu broneerida telefonil 611 0600 (Germalo Reisid) või e-postil reis@maaleht.ee.

Itaalia reisi tutvustas giid Triinu Borga, Bulgaaria-Makedoonia reisiplaanidest andis ülevaate giid Raivo Haab. Lõuna-Itaalia reis on osutunud äärmiselt populaarseks – sinna sõidab kaks Maalehe gruppi, mis on mõlemad praeguseks komplekteeritud, osa soovijaist juba ka ootelehel. Bulgaaria-Makedoonia reisile on veel vabu kohti.

Germalo Reiside giidide sõnul on riigid, kuhu reise planeeritakse, väga erinevad, kuid huvitavad ja omanäolised ning oma valikut ei pea kahetsema keegi. Alati on eesmärgiks panna kokku erilised ja põnevad marsruudid.

Maaleht tervitab lahkesti kõiki uusi ja vanu reisuselle ja kutsub endaga kaasa maailma vaatama!

Kokkusaamisele pani punkti õnneloos, mille võiduvõimalused olid erakordselt kõrged – iga teine loosipilet võitis. Välja loositi palju toredaid auhindu alates Maalehe kruusidest kuni ajakirja Maakodu poolaastatellimuseni.

Itaalia reisi kava näeb SIIT  ja Bulgaaria- Makedoonia oma SIIT