ennustus.ee

Ennustusliin 900 1727 on Eesti vanim ennustusliin ja praktiliselt taasiseseisvunud Eesti vabariigi kaasaegne, sest alustas tegevust samal aastal, kui Eesti sai oma raha – krooni. Seega võib öelda, et ennustusliini ennustajad on Eesti inimestele toeks olnud rasketel üheksakümnendatel ning on seda ka praegu.

Praegu töötavad ennustusliinil kogenud ennustajad, kes annavad ööpäev läbi nõu, ja kus ennustajatel on kasutusel kaardid, tarod, mustlaskaardid, astroloogia, unenäod, kristallkuul, numeroloogia, energeetika, tšakrate kontrollimine, needuse eemaldamine jpm. Kuid mis on need mured, millega inimesed ennustusliini poole on läbi aastakümnete pöördunud? Siinkohal on vastus ühene – suhted. Elu aluseks ongi suhted: suhted meie lähedastega, armusuhted, mistõttu isegi majanduslikult keerulistel aegadel pöördutakse ennustusliini poole eelkõige just nende küsimustega.

Suhetele lisaks küsitakse nõu tervise, töö ja kõikides valdkondades otsuste vastuvõtmise kohta. Teisalt pole mitte ainult mured need, millega inimesed ennustusliini ennustajate poole pöörduvad.

Mõnikord on lihtsalt tarvis peegeldust oma mõtetele või vaja kedagi, kes ära kuulaks. Ja kui siinkohal saab veel abi ka kaartide näol, mis aitavad ehk lõhkuda seniseid mõttemustreid, siis ongi see põhjus, miks inimesed ikka ja jälle pöörduvad ennustusliini ennustajate poole tagasi. Sestap pole ka imestada, et Ennustusliin 900 1727 paljudel klientidel on aastate kestel välja kujunenud nn oma ennustajad, kelle poole ikka ja jälle pöördutakse ja kellega on tekkinud usalduslik suhe. Kui aga varem ei pruukinud alati oma ennustajat kätte saada, siis nüüd on liin sisse viinud tehnilise uuenduse, kus soovitud ennustajaga on võimalik rääkida isegi ööpäev läbi.

Täpsemat infot saab ennustusliini kodulehelt www.ennustus.ee