Sisuturundus
Mis on Atfarm ning kuidas see toimib?

Atfarm on Yara satelliidipõhine programm, mis on saadaval nii veebiversioonis kui ka mobiilirakendusena. Atfarmi lahendus aitab põllumehel vastu võtta otsuseid lämmastiku täpsema kasutamise kohta eraldi iga põllu lõikes, aidates kokku hoida väetistele tehtavaid kulutusi ja säästa keskkonda, tagades ...

Sisuturundus
5 lihtsat nippi, kuidas liikluses aega kokku hoida

Olgem ausad, enamik meist on liikluses vaid praktilisest vajadusest siirduda punktist A punkti B. Mitte keegi ei taha seal naljalt veeta rohkem aega, kui on hädavajalik. Õnneks leidub lihtsaid ja mugavaid viise, kuidas „tühja passimist“ liikluses vähendada!

Sisuturundus
Sisuturundus
Oksjonil on 5,9 miljoni euro eest 802 hektarit metsa- ja põllumaad

Timber.ee oksjonikeskkonnas on oksjonil 36 metsa- ja põllukinnistut ja üks mitmetest kinnistutest koosnev kinnistutepakett. Kokku on oksjonil 802 hektarit maad, 5 936 500 euro väärtuses. Oksjonil pakkumiste esitamise tähtaeg on 01. juunil 2023 kell 14.00.

Sisuturundus
Sisuturundus
KUULA | Kabiinijutud: aasta põllumees

Tublisid tegijaid tuleb kiita ja aasta põllumehe tiitel on kindlasti üks neist, mis toob välja tublimast tublimad toidutootjad. Meil on suur au võõrustada enda stuudios Kadarbiku talu peremeest Veiko Paki, kes räägib, mismoodi jõuti McDonaldsi burgerite vahele salati kasvatamisest porgandimahla toot...

Sisuturundus
Sisuturundus
Pihlakodu- kaasaegne hooldekodu väärika/väärikaks vanaduspõlve veetmiseks

Keskmise eluea pikenedes ja ühiskonna vananedes kasvab nõudlus ka hooldusteenuse järele. Ideaalis soovivad eakad oma vanaduspõlve veeta koduseinte vahel, kus nende eest vajadusel hoolitseksid ja abiks oleksid nende lähedased. Kui aga lähedased ühel päeval enam ei oska, saa ega jaksa, siis ulatavad ...

Sisuturundus
KUULA| Parimad muruniitjad on siiski robotid

Robotniiduki eest hoolitsemisel tasub teada, et roboti akut ei tohi talveks tühjana seisma jätta. Farron Tehnika järelteeninduse juht Alari Jüriöö ütleb, et juba täiesti tühjaks saanud akut ei õnnestu enam töökorda saada ja seega tuleb robotile uus aku osta.

Sisuturundus
Sisuturundus
KUULA | Vihmaussid toodavad taimedele parima mulla

Aiataimede ja köögivilja kasvatamisel annab olulise eelise vermikomposti kasutamine, viimast saadakse veisesõnnikust, mille sõnnikuussid on „läbi söönud“. Ussimo OÜ juhatuse liige Teodor Tõks selgitab, et vermikompost on biohuumus, aga samas ei ole kõik biohuumused vermikompost.

Sisuturundus
Sisuturundus
Revolutsioon saunamaailmas! Tutvu uue generatsiooni keristega
Revolutsioon saunamaailmas! Tutvu uue generatsiooni keristega
Saunaskäimine muutus veelgi paremaks!

Saunumi kerised on tuntud ühtlase temperatuuri ja pehme leili poolest. Nüüdseks on insenerid keriseid hoogsalt täiendanud ja saunatehnoloogia ettevõtte tegevjuht Henri Lindal selgitab, kuidas nutikad uue generatsiooni kerised saunasõprade leilivõtmise veelgi nauditavamaks muudavad.

Sisuturundus
Sisuturundus
TOETATUD TEEKOND KOOS DEMENTSUSEGA

Dementsuse Kompetentsikeskuse tegevuse eesmärgiks on parandada dementsusega inimeste ja nende lähedaste toimetulekut ja elukvaliteeti, viies ellu tegevusi, mis tõstavad inimeste ja ühiskonna teadlikkust dementsusest ja abi saamise võimalustest ning parandavad tervishoiu- ja hoolekandeteenuste kvalit...

Sisuturundus
Hästi hoitud hoius – maksihoius 9% aastas

Eesti kõige kasumlikum finantsühistu - Tallina Hoiu-Laenuühistu – tõstis hoiuste intresse kuni 9 protsendini aastas, pakkudes sellega oma liikmetele arvestatavat lisasissetulekut.

Sisuturundus
Sisuturundus
Miks eelistavad üle 155 000 eestimaalase Coop Panka?

Eestimaise Coop Panga klientide arv kasvab kiiresti ja igas kuus liitub pangaga keskmiselt ligi 3000 uut klienti. Mis on peamised põhjused, miks juba enam kui 155 000 inimest ja seal hulgas väga paljud 55-aastased ning vanemad on otsustanud Coop Panga kliendiks hakata?

Sisuturundus
Sisuturundus
Aitame oma vanaemadel ja vanaisadel digimaailmas hakkama saada!

Elame põneval ajal, mil tehnoloogia ja erinevad digilahendused arenevad pöörase kiirusega. Kuigi tänu sellele tekib pidevalt juurde uusi võimalusi, kuidas oma igapäevaseid toiminguid mugavamalt ja aega säästvamalt teha, võib digimaailma kiire areng vahel mõjuda ka veidi hirmutavana. Tähendab ju iga...

Julia Estreich
Sisuturundus
Sisuturundus
Viljakuivatus läheb kõigile korda, aga milline on selle tegelik omahind?

Põllumees on põline rikas, sest ta teab, kuhu raha kulub. Äri ei pea tagauksest kiiremini välja astuma, kui esiuksest siseneb. Äärmuslik sügis näitab Eesti põllumehele, kas kevadel tehtud otsused olid õiged. Vastupidi ka – uue aasta tulu sõltub eelmise kalendriaasta lõpuosa asjatundlikust valikust.

Tekst: Kadri Hurt
Sisuturundus
Sisuturundus
Kuuse-kooreürask ei küsi sinu metsa ründamiseks luba

Appi – mis nende ilusate kuuskedega on juhtunud? Sellist ehmatust võib Eestimaa looduskaunitesse paikadesse rännates või – veel hullem – oma metsa väisates kogeda viimastel aastatel üha enam.

Kadri Hurt
Sisuturundus
Sisuturundus
KUULA SAADET | Kvaliteetne toit on käeulatuses

Eestis on kauplustes 300 toiduainet, mille pakendil ilutsev Pääsukesemärk annab teada, et tegu on tunnustatud kvaliteetsest Eesti toorainest Eestis toodetud toiduga. Rõngu Pagari juhatuse liige Kristel Peri on seda meelt, et märki jälgides saab ostja kindel olla toidu headuses.

Sisuturundus
Kuidas toetada oma maksa tervist?

Maks on meie keha suurim siseorgan ja tal on organismis täita väga tähtis roll: ta puhastab verd, aitab vabaneda mürkainetest, toodab organismile vajalikke aineid ning on ka meie energia varasalv. Oma tööka maksa tervist saab ka ise tõhusalt toetada.

Sisuturundus
Põllumasinate kindlustus on põllumehele sama tähtis kui saagikus

Põllumajanduse hooaeg kogub tuure ning iga aasta kaasnevad põllumasinate tööga paraku ka erinevad õnnetused ja rikked, mille kahju võib ulatuda sadade tuhandete eurodeni, sest traktorid ja muu põllutöötehnika on tihti kallimad kui paljud luksusautod. Mida tuleks silmas pidada sellise tehnika kindlus...

Sisuturundus
Sisuturundus
Corteva Agriscience omandas Symborgi ja Stolleri

2023. aasta 2. märtsil teatas Corteva, Inc. (NYSE: CTVA), et on lõpetanud Hispaanias Murcias asuva Symborgi ja USA-s Texasese osariigis asuva ettevõtte Stoller´i tehase omandamise. Ülevõtmised teevad Cortevast ülemaailmse bioloogiavaldkonna liidri.