RoyalEsthetic OÜ

Nägu on aga naise peamine relv ning et taas endale meeldima hakata, tuleb ette võtta kompleksseid kosmeetilisi vananemisvastaseid protseduure.

Meie aparaadi- ja laserkosmeetika keskus Royal Esthetic pakub spetsiaalset kolm-ühes kompleksteraapiat OxyGeneo + ®, mis suudab teha tõelist imet noorendamise alal. Sarnast metoodikat mujalt Eestist te ei leia.

Milles väljendub selle aparaadi ainulaadus?

OxyGeneo® tehnoloogia (Iisrael) on uuenduslik kolm-ühes näoprotseduur, mis võimaldab ühendada ühe seansi ajal kolm olulist naha vananemisvastast teraapiat:

1. OxyGeneo® (karboksüteraapia) sisaldab naha õrna koorimist, loomulikku hapnikuga varustamist ja intensiivset näo noorendamist, rikastades nahka vajalike taastavate toitainetega.
RoyalEsthetic OÜ

Selle protseduuri eesmärk on naha puhastamine, selle tooni ühtlustamine, tagades näo puhta ja terve välimuse. Selles teraapias kasutatakse üksikuid ühekordseid kapsleid ja spetsiaalseid geele, mis on välja töötatud looduslike koostisosade põhjal, mis valitakse iga kliendi jaoks individuaalselt, et saavutada maksimaalne tulemus.

Geeli koostisainete koostoimes kapsliga eraldub suur hulk süsinikdioksiidi (CO2). Rakkudesse sisenemisel süsinikdioksiid laguneb süsinikuks (C) ja hapnikuks (O2). Süsinik imendub kehasse ilma igasuguste kõrvalmõjudeta. Hapnik, mis tungib naha sügavatesse kihtidesse, aktiveerib kõiki ainevahetus- ja uuendusprotsesse, ja stimuleerib kollageeni tootmist.

Pärast 30. eluaastat on hapnikupuudus kudedes naha vananemise peamine tegur. Toime kulgeb korraga mitmes suunas, nii et tulemus on märgatav juba pärast esimest protseduuri.

2. TriPollar® – kohene naha pinguldumine, ühtlane kuumutamine kolme aktiivse RF-elektroodiga. Naha õrn kuumutamine soodustab fibroblastide stimuleerimist, mis omakorda aktiveerib kollageeni kiudude loomulikku tootmist. Protseduurikuur tagab peenikeste kortsude tõhusa silumise ja aitab aega mitte ainult peatada, vaid seda ka tagasi võtta.

3. NeoMassage – müofastsiaalne massaaž, mis on mõeldud lümfivoogude stimuleerimiseks, näotursete vähendamiseks ja lihaste treenimiseks toniseerimise eesmärgil.
RoyalEsthetic OÜ

Pärasy OxyGeneo + protseduuride kompleksi võib naha pindala mõnikord väheneda 20%, mis tähendab juba tõsist konkurentsi näoliftingut tegeva plastise kirurgiaga.

Kui ohutu on OxyGeneo karboksüteraapia protseduur?

Tänu individuaalsele patenteeritud ühekordsele toodete komplektile on protseduur täiesti ohutu ja hügieeniline. See sobib nii naistele kui ka meestele igas vanuses ja igale nahatüübile.

Kõik teraapiad on mitteinvasiivsed, ei nõua taastumisaega ja neis võib osaleda igal aastaajal.

Ainulaadne GeneO+ aparaat võimaldab viia üheaegselt läbi 2-3 protseduuri!
RoyalEsthetic OÜ

Nahahooldus aparaadiga Oxy Geneo hõlmab järgmisi protseduure:

• Puhastus, õrn koorimine
• Toitainetega rikastamine ja niisutamine
• Hapnikuga rikastamine
• Õrn ja tõhus nahapuhastus ja pooride avamine. See annab nahale kohese hoolitsetud ja tervisliku välimuse.
• Naha pleegitamine ja ühtlustamine, pigmentatsiooni vähendamine
• Laienenud pooride ahendamine
RoyalEsthetic OÜ

Protseduurigeelide ainulaadsed valemid võimaldavad toitainete maksimaalset imendumist.

Protseduuri läbiviimise näidustused:

• näokortsud;
• tuhm jume;
• tumedad ringid ja kotid silmade all, suurenenud silmalaugude paistetus;
• õhuke ja kuiv nahk;
• nahapiirkondade hüperpigmentatsioon;
• naha vähenenud elastsus, naha turgor;
• akne, post-akne;
• laienenud poorid;
• ebaühtlane nahatekstuur.
RoyalEsthetic OÜ

Millised tulemusi annab OxyGeneo?

Juba ühe seansi järel on teie nahk rikastatud taastavate toitainetega ning näeb välja puhastatud ja hästiniisutatud, nii et katsudes tundub väga sile.

Te saavutate kohe terve ja hoolitsetud välimuse, programmi abil ühtlustatakse jumet ja vähendatakse väsimust ja stressi.

Protseduur aitab eemaldada hüperpigmentatsiooni, vähenedada kortsud, ravida aknet, taastada nahamahtu.

Kui tihti võib OxyGeneo protseduuri teha?

Kui valmistute pidulikuks sündmuseks või puhkusele minekuks, piisab ühest protseduurist, et näol oleks terve ja hästi hoolitsetud välimus, ja teised näeksid seda tulemust.

Inimeste puhul, kes vajavad regulaarseid koorivaid protseduure, oleks üks seanss 4-6 nädala kohta ideaalne.

Probleemse naha raviprotseduur viiakse läbi 1-2 korda nädalas.

Soovitatav kuur on 4 kuni 10 protseduuri.

Üks kuuri järgne toetav protseduur kuu jooksul tagab pikaajalise mõju ja tugevdab teiste vananemisvastaste teraapiate mõju.

Registreerige ennast noorendavale protseduurile OxyGeneo aparaadi- ja laserkosmeetika keskuses Royal Esthetic ning meie spetsialistid teevad kindlaks teie naha seisundi ja valivad maksimaalse tulemuse saavutamiseks teile individuaalse kompleksravi!
RoyalEsthetic OÜ

Täpsem informatsioon www.royalesthetic.ee

Roosikrantsi 15, Tallinn
royalesthetic@gmail.com

Tel (372) 58229788

Tasuta konsultatsioon.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018!