Igal sügisel hakkab Toompealt kostma üks kiun ja hala. Rahvasaadikud ohkavad ajakirjanike küsimusi kuuldes, et oh, jälle see katuseraha teema, ja kurdavad, et nemad ju lõpetaks selle jama ära, aga vaat need teised... Ja nii kordub kõik sügisest sügisesse, nagu lõputu küünlapäev.

Eve Heinla

Kuidas juhtub nii, et avad oma laguneva maakodu kapi ja leiad sealt ühtäkki raamatu, millest pärit luuleread juba päevi su meeli on seganud?

Margus Mikomägi

Sain hiljuti 18 korda rikkamaks. Ei, see polnud pärandus Nigeeriast ega altkäemaks puidutöösturitelt. Põhjuseks oli korraline maade hindamine, kodukrundi ametlik hind tõusis peaaegu et turuhinnani.

Mari Kartau

„Must reede“ on Ameerikast pärinev ostlemiskampaania, mis toimub tänupüha järgsel reedel (tänavu 25. november). Läänemaailmas meelitatakse ostjaid poodi kopsakate hinnaalandustega, ning tasapisi on see päev jõudnud ka Eesti kaubandusse. Uurimegi nüüd Maalehe lugejalt, millised on sel puhul teie plaa...

Maaleht

Riik kutsub rahvast energiat säästma. Selleks on välja nuputatud heatujuliselt lobisev seinapistik, kes lüheldases multikas soovitab vaadata päevas telekat tund aega vähem. Duši all tuleks veeta üks minut vähem ja kütet kraad maha keerata. Veebis hoiamekokku.info saab lugeda täpsemaid, üsna detailse...

Argo Ideon