Linnad on kõige suuremad planeedi reostajad, tervelt 70% kogu maailma heidetest on pärit just nimelt linnadest. Suurel hulgal koos elavad inimesed tarbivad, kulutavad ja reostavad taktitundetult, sest enamiku linnade puhul ei saa rääkida läbimõeldud planeerimisest, mis võtaks arvesse erinevaid selli...

Pikk ootus on läbi saanud: podcast’ide ja audioraamatute keskkond Delfi Tasku on lõpuks kättesaadav ka äpina. Laadi rakendus alla ja saad kuulata kõiki Delfi parimaid saateid kiirelt ning mugavalt. Lisaks tavapärasele sisule oleme uude rakendusse toonud ka nii mõnegi põneva lahenduse!

Sisuturundus
Sisuturundus
Kui arst ravib inimesi, siis loomaarst loomi ja seeläbi kogu maailma

Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu liige ja kauaaegne loomaarst Vallo Seera ütles, et selle lausega on lühidalt kokku võetud veterinaari töö eripära ja keerukus, kuna terve loom tagab meile tervisliku toidupoolise ning suudab sünnitada terveid ja elujõulisi järglasi.

Kui pika elu elanud inimene soovib siit ilmast lahkuda, tahavad lähedased tihtipeale tema elu iga hinna eest pikendada, räägivad Maalehe taskuhäälingus Tervist! Tartu Ülikooli eetikaõppejõud dr Katrin Elmet ja hingehoidja Naatan Haamer.

Liis Seljamaa
Sisuturundus
KUULA | Millised vitamiinid pimedal ja külmal ajal kõige paremini turgutavad?

Kuidas üldse aru saada, et organismis võib olla talvine vitamiinipuudus? Kust leida infot, missugused vitamiinid mulle ja minu perele praegusel hetkel vajalikud on? Kas lastele võiks anda D-vitamiini aasta ringi? Kui pika aja pärast on vitamiinide turgutav mõju juba märgatav? Kuula saadet ja saa tea...

Sisuturundus
Sisuturundus
KUULA SAATEST: Kümblustünnid ja terrassivannid - kellele ja milleks?

Alustab uus podcast Saunajutud. Nagu nime järgi arvata võib, keskendub uus podcast saunadele, saunas käimisele, sauna varustustele ja kõigele muule saunaga seonduvale. Esimeses saates on saatejuht Kristjan Hirmol külas kümblustünnide ekspert, Lingalaid OÜ müügijuht Lauri Suits.

Sisuturundus
Sisuturundus
KUULA | Jänedale mineku põhjust ei pea kaua otsima

Laatade poolest kuulus Jäneda ootab 10. septembril Sügislaadale kõiki, kes peavad lugu ehtsast Eesti toidust ja maitsetest. „Nüüd on paras aeg endale talvevarusid soetada ja miks mitte seda teha just Jänedal,“ sõnab Jäneda Mõis OÜ tegevjuht Enno Must.

Tartu Ülikooli Kliinikumis alustas 1. aprillil tööd geneetika ja personaalmeditsiini kliinik, kus tegeletakse pärilike haiguste diagnostika ja raviga. Kliinikus on kasutusel moodsaid geenidiagnostika meetodeid ning fookus on pärilike haiguste ennetamisel ja nende võimalikult varajasel avastamisel.

Liis Seljamaa

Kalendrikevade saabumine ei too enamasti kaasa veel päris kevadet, küll võib aga kevade alguseks hakata tunda andma kevadväsimus. Synlabi laboriarst Anneli Raave-Sepp nimetab kevadist väsimusseisundit pigem talveväsimuseks, kuna organismi kurnab just talv. „Tegelikult kurdavad inimesed aastaajast ol...

Liis Seljamaa
Sisuturundus
Sisuturundus
Unikaalne test mõõdab stressitaset

Töötervishoiukliinik Medihub pakub erinevaid uuringuid, mis annavad hea ülevaate tervislikust seisundist. Populaarsust koguv koormustest koos laktaadi määramisega on hea võimalus, kuidas saada rohkem aimu oma ainevahetusest, füüsilisest vormist ja südame tervisest. Lisaks pakutakse kliinikus esimest...