Päikesepõletus on tervisekassa andmetel nõudnud meditsiinilist tähelepanu keskmiselt ligi 200 patsiendil aastas. 58% päikesepõletuse patsientidest on naised ning kõige levinum on see 20–29aastaste seas. Enamasti piisab leevenduse saamiseks pereõe või -arsti konsultatsioonist, sest päikesepõletusele ...

Mart Veerus
Sisuturundus
Uriinipidamatuse all kannatab üks naine kümnest. Kust saada nõu ja abi?

Teadaolevalt kogeb 50% naistest ning iga neljas mees elu jooksul lühiajalist uriinipidamatust. Uriinipidamatuse puhul on tegemist kogu maailmas laialt levinud ja kasvava probleemiga, Eestis arvatakse olevat 100 000 kuni 120 000 inimest, kellel esineb suuremal või vähemal määral uriinipidamatust.

Sisuturundus
Jalaprobleemid on ennetatavad: abivahendid labajalgadele ja varvastele

Jalad kannavad meid läbi elu ja seega on äärmiselt oluline, et hoolitseksime nende eest korralikult. Kahjuks kipub aga just jalatervis jääma sageli tahaplaanile, mistõttu võivad tekkida erinevad terviseprobleemid.

Kelly Meesak

Eestis ravikindlustatu saab vajaminevat arstiabi ajutiselt ka mõnes teises Euroopa riigis viibides. Selleks tuleks reisile minnes alati kaasa võtta isiklik Euroopa ravikindlustuskaart.

Tiina Tooming

Pikale talvele järgnev kevadväsimus ja sellega kaasnev meeleolu langus on tuttav meist igaühele. Kevadväsimusele vastu hakkamiseks ning enda turgutamiseks piisab tegelikult lihtsatest ja igapäevastest asjadest.

Jekaterina Mishina

B-grupi vitamiinid on B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 ja B12. Nende roll on hoolitseda inimese närvisüsteemi, reaktsioonikiiruse, keskendumisvõime ja mälu eest, samuti südame, aju ja närvisüsteemi eest. Nad osalevad energia tootmisel, punaste vereliblede moodustamisel.

Targu Talita