Mida teha, kui naaber teeb ATVga lõbusõite minu maa peal?

Naaber ei saa keelamisest aru ning jätkab ATVga lõbusõite minu põllul, metsas ja rannas. Ta sõidab kohtades, kus ei ole avalikke teid ja sõiduki rataste all kannatab elurikkus. Kas on kuidagi võimalik naabri maadel ATVga sõitvat inimest korrale kutsuda ja talle trahv määrata? Kuidas seda teha, kas p...

Priidu Pärna
Mida teha, et torud lõhki ei külmuks?

Suuremaid miinuskraade on Eestimaa näinud vaid üksikud päevad, kuid juba esineb probleeme torustike külmumisega. See olukord võib vägagi kalliks maksma minna, parem on probleeme juba eos vältida. Eriti oluline on alljärgnevat lugeda neil, kellel torustikuga varemgi muresid olnud.

Marju Reitsak
Miks on üksi elava pensionäri toetuse määramine nii kummaline?

Olen üksi elav pensionär. Eelmisel aastal, kui tööl käisin, sain lisaks ka üksi elava pensionäri toetust. Tänavu ma tööl ei käi ja ka üksi elava pensionäri toetusest jäin ilma. Kummaline, kuidas see toetus on seotud tööl käimisega. S ain ju kokkuvõttes hoopis vähem raha, kuna kuupalka enam ei olnud,...

Silja Lättemäe
Viimane aeg on maha panna taliküüslauk!

Küüslauk kasvab pea igas aiaga majapidamises, kuid vähesed teavad, et saagi kvaliteet oleneb väga palju sellest, kas see pannakse õigesti maha. Millal seda siis teha?

Marju Reitsak
Et lennata, peab olema nii lennuk kui ka lennuilm

“Pagan võtku! Andke vähemalt teie lennuilma!” pöördus USA kindral George Patton viimases hädas kaplan James H. O. Neilli poole ning käskis tal koostada spetsiaalse palve kõrgemale poole hea ilma saamiseks.

AIN KALLIS
Kuidas hoiustada plastist, savist ja keraamilisi lillepotte?

Potipõllumajandus on Eestis aina suuremat hoogu võtmas. Ilmselt võib ka praegu paljudest kodudest leida erinevaid lillepotte, mis ootavad hooldamist või uut kasutust. Ärge enam oodake, sest praegu on just õige aeg need ära puhastada ja kevadet ootama panna.

Maakodu
Turulkäiguga saab ka tervist parandada

Nakkushaiguste aeg toob esile kolm olulist märksõna – need on tervislik toitumine, liikumine ja kontaktidest hoidumine. Turg on neist kolmest peaaegu ideaalne sümbioos.

Eesti Konjunktuuriinstituut
Mets on vaese mehe kasukas

Kas ütluses, et mets on vaese mehe kasukas, on ka tänapäeval tõtt – kas mets mõjutab meie heaolu ja soojatunnet?

Kristel Vilbaste