Elan maal ja mul on ka veidi metsamaad, mida viimasel ajal on tahetud ära osta. On olnud osta soovijaid, kes tungivalt ja isegi agressiivselt on soovitanud anda mets koos maaga kasutuslepingu alusel kasutada.

Uno Feldschmidt

Alates 1. märtsist tuleb tuleohutuse seaduse muudatuse kohaselt kõik küttesüsteemidega seotud toimingud kanda kütte­süsteemide portaali. Nii jõuavad kõik pottseppade ja korstnapühkijate tehtud tööd ahjude, pliitide ja kaminate juures nüüdsest olulise infona päästeameti portaali.

Üürnik teatas, et üürikorteri aknatihendite vahelt puhub tuul ja kapi taga on väike hallitusetriip. Kuu aja pärast saatis ta sõnumi, kus teatas, et kuna puudused pole likvideeritud, alandab ta üüri 30 protsenti. Kas üürnikul on lubatud omavoliliselt ja ühepoolselt üüri vähendada?Maalehe lugeja

Priidu Pärna

Kui Marsil leiduks teadlikke vaatlejaid või ehk koguni raadiojaamu, oleks 2021. aasta veebruari kolmas nädal neile õige dramaatiline olnud.

Laurits Leedjärv

Olen osalise töövõimega. Firma, kus ma töötan, saab seetõttu sotsiaalmaksu soodustust. Kui inimene jääb haiguslehele, siis makstakse haigusraha riigile laekunud sotsiaalmaksu järgi.

Avely Raid-Lelov

Mul on jäänud 2020. aastast kasutamata 14 puhkusepäeva. Nüüd on juba uus aasta ja uus arvestus, nii et suvel saaksin olla puhkusel 28 päeva pluss veel 14 kasutamata päeva, aga nii kaua tänavu ei puhkaks.

Kaire Saarep

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub loomaomanikke talvekülmadega pöörama senisest enam tähelepanu oma lemmikloomale, kes elab õues või kellega väljas pikemalt viibitakse. See, et koeral on kasukas ei tähenda alati, et ta ka külma talub paremini kui inimene, rõhutab selts.

Maaleht