KUULA | Kuuma ilma talumise saladus peitub treenitud südames

Kuumaga veresooned laienevad ja südamel on raskem oma tööd teha. Ja kui südamel on raske, ongi tulemuseks kannatamine. Kui aga oleme valmistunud ehk oma südamelihast kasvõi natukenegi treeninud, jaksab süda ka kuuma ilmaga hästi verd pumbata.

Maaleht
Muusik Gameboy Tetris ehk Pavel Botšarov ja nublu manager Kaarel Sein käisid täna Ülemiste tervisekeskuses Qvalitases oma esimest koroonavastast vaktsiinidoosi saamas.
PUUST JA PUNASEKS | Kolm lihtsat võimalust, kuidas saada vaktsineerima (14)
Mida pead teadma enne ja pärast vaktsineerimist?

Valitsus otsustas täna, et alates 9. augustist siseruumides toimuvatel üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning õues kuni 100 osalejat. See puudutab näiteks restorane, kinosid, spordiklubisid. Piirarvudest rohkem osalejaid võib üritustel ja tegevustes olla edaspidi vaid siis, kui on tagatud küla...

Maaleht
Kukeseened

Kukeseente kõrghooaeg on kohe käes! Kes korjab neid metsas ise, kes käib turul neid kollaseid seenekesi varumas. Kuid alati on ikka see küsimus, kuidas neid kõige paremini ka talveks säilitada.

Marju Reitsak
Kuumarabanduse ja päikesepiste vastu saab end ka kindlustada

Viimasel ajal mõtlevad inimesed aina rohkem oma tervise peale ja sõlmivad tervisega seotud riskide maandamiseks üha rohkem ka õnnetusjuhtumikindlustust. Palun selgitage, kas päikesepiste ja kuumarabanduse vastu saab ka ennast kindlustada.Maalehe lugeja

Tiina Velli-Vällik
Foto on illustratiivne.

Kui inimene mis iganes põhjusel, olgu selleks haigus või õnnestus, jäseme kaotab, on see siis tema jaoks maailma lõpp või paistab tunneli lõpust siiski valgus? Kõigest, mis puudutab jäsemete asendamist ja toestamist, räägib proteesi- ja ortoosimeister ning füsioterapeut Karl Kallas.

Maaleht
Kolmandat aastat järjest ähvardab juuni olla kõige soojem suvekuu. Statistiliselt tundub see võimatu ja on väga imelik ning arusaamatu.

Jaanieelsed kuumad päevad kruttisid kuumaks ka Maalehe maikuus välja kuulutatud ennustusvõistluse pinged – kes ikkagi suudab kõige täpsemalt Eesti selle suve kõrgeimat õhutemperatuuri ära arvata.

Rein Raudvere