Sel nädalal oleme jõudmas talve olulisse punkti. Kuuloomisega, mis oli eile, ja tänase taliharjapäevaga jõuab kätte ka talve keskpunkt.

Kristel Vilbaste

Meie töö on selline, et aeg-ajalt tuleb töötada ka puhkepäeval. Kui oleme puhkepäeval tööd teinud, siis selle eest lubab tööandja võtta vaba päeva, meie aga tahame puhkepäeval töötamise eest lisatasu. Mida ütleb selle kohta seadus?

Kaire Saarep

Lumi sadas maha ja see kutsub õue. Parim soojendus ja meeleolu looja on sel puhul glögi. Ajalooliselt Rootsi juurtega, vürtsidega maitsestatud veini kasutatigi selleks, et keha oleks talvel soe, tervis korras ja lihased lõdvad.

Eleene Sammler

Kui enamasti on uudistooted suunatud noorematele inimestele, siis nüüd tehti euroraha abil tootearendus, kuhu olid kaasatud tarbijatena eakad, et luua uudne toode, mis arvestaks just nende soove.

Heli Raamets

Kookospiima kasutatakse tervistava joogina, samuti kääritatult veinide ja likööride valmistamiseks. Aga ka igapäevases toiduvalmistamises. Antibakteriaalse toime tõttu aitab ravida haavandeid, kurgupõletikke, kuseteede infektsioone, igeme- ja suu limaskesta põletikke, paradontoosi, vähendab põletiku...

Marju Reitsak,
Krista Kaur

Liikumine om tervise ja ilu pant, ütleb vanarahvas. Ja ega nad palju ei eksi. Liikumine on inimese elus väga olulise tähtsusega ning Maailma Terviseorganisatsioon andis just äsja välja uued soovitused, kui palju me peaksime liikuma.

Maaleht

Meie eakas ema suri, matustest on juba mõnda aega möödas ja otsustasime nüüd koos kahe vennaga minna notari juurde, et ennast pärijateks vormistada.Siis aga ootamatult suri üks vendadest. Kas nüüd on meie pärimisprotsess takerdunud? Kuidas nüüd pärandid jagunevad?

Ivo Mahhov

Mullusega võrreldes on köögivilja jaehinnad oluliselt madalamad. Nii on kapsas 38%, lahtine kartul 12% ja porgand 10% odavam.

Eesti Konjunktuuriinstituut

Teler ei näidanud enam hästi, kord pilt virvendas ja vahel jäi päris seisma, tuli kutsuda tehnik. Too teatas, et teleril pole häda midagi, aga digiboks on vaja välja vahetada. Ta võttis vana digi­boksi ja pani uue asemele. Enne lahkumist palus ta mul anda allkirja, mille pidin kirjutama mitte kuhugi...

Priidu Pärna