| JUHTKIRI |Maailma asjad liiguvad teinekord üllatavalt ühes rütmis: on jäänud vaevalt nädal, kui Ameerika saab uue presidendi ja samal ajal on Eestis tulekul uus valitsus. Kaja Kallas läheb oma teisele valitsuse moodustamise katsele.

Argo Ideon

Pikem staažinõue on pandud selleks, et inimesed ei läheks liiga väikesele pensionile, kirjutab sotsiaalministeeriumi pensionipoliitika juht sotsiaalministeeriumi pensionipoliitika juht vastukajana Maalehe loole "Iga 59aastane ei pääsegi esimese samba pensionirahale ligi".

Kristiina Selgis

| JUHTKIRI |Ilusat alanud aasta jätku, head lugejad! Tavapärast uusaastasoovi ei hakka igaks juhuks edastama, sest teate ju küll, mida pärast kolmekuningapäeva sellisel puhul tegema peab. Mitte et meil lugejatega kohtumise vastu midagi oleks – pigem vastupidi –, aga ajad on sellised.

Hindrek Riikoja

Me kõik vajame aeg-ajalt juhatust, nõu või vihjet, mis meid hingelisest segadusest või raskest olukorrast välja aitaks. Alati pole psühholoogi käepärast võtta, võtkem siis abiks mõistujuttude elutarkuse äsja müügile jõudnud kogumikust „Olemise kergus“.

Silja Lättemäe