Tänasest on lubatud minna Lääne-Eesti ja Peipsi jääle 

Maastikusõidukiga võib minna Peipsi järve jääle

Lääne prefektuuri piirivalve välijuht Janek Pinta sõnul on viimase nädala külmakraadid aidanud tublisti kaasa jää paksenemisele Lääne-Eesti rannikualadel ning alates teisipäevast, 19. jaanuarist on Läänemaal, Pärnumaal, Saaremaal ja Hiiumaal merejääle minek lubatud.

Maaleht

Viimastel päevadel on olnud Lõuna-Eestis nii krõbedad külmakraadid, et see tulikuuma veega tehtav "trikk" tuleb välja ja pakub palju rõõmu nii suurtele kui väikestele.

Heli Raamets,
Anni Õnneleid,
Argo Ingver

Soomlaste, venelaste ja brittide huvi Eesti kinnisvara vastu on vähenenud, sakslased ostsid aga kinnisvara varasemast rohkem. Venelased eelistasid Ida-Virumaa, soomlased Harjumaa kinnisvara.

Ivar Soopan

Peaminister Jüri Ratas astub tagasi, uut valitsust asub moodustama Kaja Kallas   81

Täiendatud kell 20:45 Abielu mõiste kohta rahvahääletust ei tule

Keskerakonna esimees ja peaminister Jüri Ratas teatas ööl vastu kolmapäeva, et lahkub valitsusjuhi ametist. Ta viitas põhjusena teisipäeval puhkenud skandaalile, kuna Keskerakond ning selle peasekretär Mihhail Korb said kahtlustused kriminaalkuriteos.

Argo Ideon

Sellest aastast on rahval valikuvõimalusi jalaga segada, sest uuenenud pensionisüsteem lubab viis aastat varem pensionile minna. Kolm aastat varem pensionile saab aga nii vana kui uue süsteemi järgi. Kumb on kasulikum, arvutage ise.

Silja Lättemäe

Hiiumale jõudis tänahommikuse lennuga esimene osa koroonaviiruse vaktsiinist – 160 doosi. Esimeses järjekorras vaktsineeritakse meditsiinitöötajad ja Hiiumaa hooldekodude kliendid ja personal.

Maaleht