Üle tuhande inimese kogunes RMK istutuspäevale. On ka firmasid ja asutusi, kust käiakse metsa istutamas, et midagi tähistada või meeskonnatunnet kasvatada.

Mari Kartau

Varbola lasteaed-algkool on Märjamaa vallas kõige pisem kool, kus õpib neljas klassis üheksa last. Siiski pole neil erinevalt paljudest teistest väikestest suurt sulgemishirmu seni olnud.

Mari Kartau

Metsaomaniku lähedased näevad aastaid väldanud kohtuteed käies kurja vaeva, et tõendada Otepää lähistel päranduseks saadud maadel toimunud raie ebaseaduslikkust. Võimalik, et tegu oli lihtsalt kehva lepinguga, millega tuleb leppida.

Ain Alvela

„On oluline, et Eestimaal antakse metsanduslikku akadeemilist haridust ehk õpetatakse metsandusprotsesse pikalt ette nägema,“ ütleb RMK pikaaegne metsandusjuht. „Need ei muutu ka siis, kui riigikord või riigimetsanduse struktuur mingeid jõnkse teevad.“

Mari Kartau
Sisuturundus
Sisuturundus
Raiespordi maailmameistrivõistlused tulevad keskkonnasäästlikud

19.-22. aprillini Tartus toimuvad 34. raiespordi maailmameistrivõistlused toovad kokku üle kolmesaja võistlustega seotud välismaalast, lisaks pealtvaatajad ja korraldusmeeskond. Sellise suurürituse puhul on väga oluline pöörata tähelepanu ka ürituse keskkonnajalajäljele.

Sisuturundus
Sisuturundus
Raiespordi Eesti koondis loodab võitu! Loomulikult!

19.-22. aprillini toimuvale raiespordi MMile on oodata 22 koondist. See tähendab ligi 300 võistlejat ja väliskülalist. Eesti fännid hoiavad muidugi kõige enam pöialt meie koondisele, mille liikmete seniste saavutustega nüüd lähemalt tutvumegi.

Mari Kartau