Maalehe ja Coopi korraldatav „Kogukonna hinge“ konkurss on jõudnud sinnamaale, et kümne finalisti seast tuleb välja valida võitja. Hääletada saavad kõik lugejad 1. augusti hilisõhtuni.

Maaleht
Illiku laiu pealik tõi sinna tuhanded inimesed festivalile
Konkurss “Maalehe kogukonna hing 2022”

Orissaare mereäärses osas ehk Illiku laiul on end sisse seadnud noored, kes südamest armastavad oma kodukohta ning soovivad sinna tuua värskemat kultuuritaju ja veidi boheemlaslikumat ellusuhtumist.

Jana Rand
Tihemetsa Tiina on eilne päev. Tihemetsa täht on hoopis Dea! (1)
Konkurss „Maalehe kogukonna hing 2022“

„Kõige rohkem on puudu sellest, et me kas ei raatsi või oska teist tunnustada. Ütled midagi head ja saad kohe vastu: mis sa tahad?“ leiab Tihemetsa kogukonna õitsengu oma südameasjaks võtnud Dea Jürimäe.

Mari Kukk
Üksildase suvekodu ostjast sai Undva külas maaelu mõjuisik
Konkurss „Maalehe kogukonna hing 2022“

Eesti loodepoolseimas tipus Saaremaal Undva külas elab Anneli Teppo-Toost abikaasa Meelisega. Anneli plaan oli luua suvekodu, et lärmakast linnaelust üksinduses puhata, kuid läks teisiti – nüüdseks on ta aastaid olnud külaelu üks omanäoliseim eestvedaja.

Maiken Mägi

„Pühendumine on minu jaoks kõige olulisem märksõna absoluutselt kõiges. Kui ma teen midagi enda jaoks olulist ja õiget, mida armastan, teen seda täie pühendumisega ja nõuan sama oma lastelt,“ ütleb Jõgeva kooliteatri „Liblikapüüdjad“ hing Lianne Saage-Vahur.

Liis Seljamaa